ساخت موشن گرافیک

5 دلیل داشتن موشن گرافیک

پنج دلیل داشتن موشن گرافیک

پنج دلیل داشتن موشن گرافیک

تولید یک انیمیشن سفارشی که پیام شما را ارائه می‌کند، گاهی ممکن است بیش از هزینه‌ای که می‌خواهید خرج کنید، هزینه داشته باشد. اگر در مورد اینکه آیا باید از موشن گرافیک برای گفتن داستان خود استفاده کنید یا خیر، به خواندن ادامه دهید. در اینجا پنج مزیت اصلی ایجاد ویدیوهای موشن گرافیک آورده شده است.

1.ساده کردن اطلاعات پیچیده

اگر در یک صنعت بسیار فنی کار می کنید یا صرفاً به دنبال توضیح اطلاعات پیچیده هستید، برقراری ارتباط با مخاطبان می تواند چالش های خود را داشته باشد.ویدئوهای موشن گرافیک روشی موثر برای بازاریابان محتوا برای برقراری ارتباط با این اطلاعات پیچیده و محتوای غنی از داده در قالبی آسان برای هضم است.هنگامی که مخاطبان شما درک روشنی از اطلاعات و فرآیند شما داشته باشند، می توانند بین کاری که برند شما انجام می دهد و اینکه چگونه می تواند نیازهای آنها را برآورده کند، ارتباط برقرار کنند. این برای حرکت دادن مخاطبان به قیف فروش ضروری است.

موشن گرافیک می تواند یادگیری اطلاعات جدید را هیجان انگیز کند. ماهیت پویای محتوا مخاطبان شما را به سمت خود جذب می کند و آنها را متمرکز نگه می دارد – که به حفظ اطلاعات کمک می کند.

2. آگاهی از برند را افزایش دهید

همه ما می دانیم که آگاهی از نام تجاری کلیدی برای ایجاد تبدیل است. در بازاری که به شدت از محتوا اشباع شده است – متمایز شدن از میان جمعیت می تواند چالش برانگیز باشد. به هر حال، اگر کسی هرگز نام برند شما را نشنیده باشد، چگونه می توان از او انتظار داشت که تبدیل شود؟

به زبان ساده: گرافیک‌های متحرک خاطره‌انگیز هستند و این باعث آگاهی از برند می‌شود.

در حالی که ویدیوی لایو اکشن راهی عالی برای جذب مخاطبان شماست، ممکن است محدودیت‌هایی وجود داشته باشد که چقدر می‌توانید پیام‌های نام تجاری خود را بدون احساس زیاده‌روی یا فروش زیاد بگنجانید.ز سوی دیگر، موشن گرافیک را می توان به راحتی تغییر داد تا با نیازهای مخاطبان مختلف شما مطابقت داشته باشد – همه اینها در حالی که برند شما و پیام های اصلی شما ثابت هستند.

3.به چندین زبان ارتباط برقرار کنید

اینترنت به مصرف کنندگان امکان دسترسی به برندهای سراسر جهان را داده است. توانایی برقراری ارتباط با مردم به زبان مادری آنها می تواند روند فروش را بسیار روان تر کند. این نه تنها سردرگمی را کاهش می دهد، بلکه به مخاطبان شما نیز نشان می دهد که ارزش دارند.متأسفانه، ایجاد نسخه‌های چندزبانه ویدیوهای اکشن زنده همیشه عملی نیست. اینجاست که موشن گرافیک مفید است – و امکانات بی پایان است.

موشن گرافیک به شما این امکان را می دهد که به سادگی با تغییر متن و ضبط صدا برای نمایش منطقه مورد نظر خود، محتوای ویدیویی را به زبان های مختلف تولید کنید. برای کسری از هزینه ویدیوی اولیه، می‌توانید ویدیوهای خاص منطقه را در سرتاسر جهان اجرا کنید.

4.بدون صدا ارتباط برقرار کنید

این روزها متوجه می‌شویم که تقریباً برای هر ویدیویی که برای پخش رسانه‌های اجتماعی طراحی شده است زیرنویس قرار می‌دهیم. اغلب وقتی بینندگان در حال پیمایش در جدول‌های زمانی هستند، نمی‌خواهند صدا را اذیت کنند.ایجاد موشن گرافیک با استفاده از متن راهی برای برقراری ارتباط از طریق ویدئو بدون نیاز به زیرنویس کردن تصاویر است.با طراحی ویدیو برای استفاده از متن از همان ابتدا، می توانید طرح را ارتقا دهید و در نهایت یک ویدیوی جذاب تر ایجاد کنید.

5.خلاقیت نامحدود

برای همه موارد فوق، ویدیوهای موشن گرافیک به شما این امکان را می دهند که واقعاً از خلاقیت خود بهره ببرید. شما می توانید هر سناریویی را که می خواهید با پارامترهای نامحدود ایجاد کنید. و در دنیایی که بودجه در ساخت هر ویدیویی نقش دارد، ویدیوهای موشن گرافیک برای بودجه کمتر بخشنده تر هستند.

در اصل: با موشن گرافیک، آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت می کنید. اما لازم نیست برای ایجاد ویدیویی که پیام شما را منتقل می کند، هزینه زیادی کنید.

فرقی نمی‌کند داستانی را تعریف کنید، داده‌های جالبی را به اشتراک بگذارید، یا موضوع پیچیده‌ای را توضیح دهید، موشن گرافیک امکانات بی‌پایانی را برای معرفی برند شما فراهم می‌کند.

نویسنده :  تیم تولید محتوای آقا موشن

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *