تدوین ویدئو

تدوین فیلم Film editing  یکی از آخرین مراحل ساخت فیلم است .تدوین در واقع ادیت فیلم ها و پشت سر هم قرار دادن آنها می باشد. نکته مهم این است که از فیلم ها و ویدئوها به بهترین شکل استفاده شود. تدوین نوعی کار هنری است که به مهارت های زیادی نیاز دارد. البته این کار هم اصلاً ساده نیست و علاوه بر این که لازم است تدوینگر تکنیک های تدوین را بداند، به شم هنری هم نیاز دارد و بدون زیبایی شناسی نمی توان به یک تدوین خوب دست یافت. برای تدوین هر نوع فیلمی می توان به تدوینگر تخصصی آن مراجعه کرد. معمولاً تدوینگرها در تدوین یک نوع فیلم متخصص می شوند. تدوینگرهایی که فیلم های آموزشی را تدوین می کنند، در همین حوزه مهارت کسب می کنند. تدوینگرهای ماهر در تدوین فیلم های تبلیغاتی هم مهارت های لازم برای این نوع تدوین ها را کسب می کنند.  

تدوین ویدئو

ثبت سفارش تدوین ویدئو

اگر به فکر متحول کردن کسب و کار خود هستید همین الان از طریق دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند. ما در هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت سفارشات شما هستیم

سوالات متداول

بله شما می توانید یک بار پروژه خود را اصلاح کنید اما هر تغییر که باعث ساخت پروژه جدید شود، مشمول هزینه می شود.

برای سفارش تدوین لازم است ویدیو مورد نظر را همراه با اطلاعات و استراتژهای ساخت به ما تحویل دهید تا ویدیو بر اساس اهداف مد نظر شما تدوین شود.

 

1.تماس با کارشناسان ما
2.دریافت مشاوره و ارسال ویدیو اصلی
3.ارسال توضیحات کوتاه از هدف ویدیو برای فهم بهتر تدوینگر
4.تدوین پروژه و تحویل در زمان اعلام شده

اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید با ما در ارتباط باشید.