تدوین ویدئو, موشن رئال, ویدئو تبلیغاتی

انواع تیزرهای تبلیغاتی

انواع تیزرهای تبلیغاتی

تیزرهای تبلیغاتی رئال

قبل از ساخت یک تیزر رئال، باید مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید، سپس بر اساس خواسته ها و نیازهای آنها تبلیغ کنید. یکی از نکات مهم در ساخت تیزرهای تبلیغاتی Real مفهوم خلاقانه آن است. داشتن یک پیام مرتبط و خلاقانه باعث جذب مخاطب می شود.

تیزرهای رئال چگونه ساخته می شوند؟

تبلیغات یکی از مهمترین عناصر در رشد کسب و کار شما و همچنین معرفی محصول یا خدمات شما است. تبلیغات حرفه ای و مناسب باعث جذب مشتریان به شرکت یا سازمان شما می شود.

تیزرهای تبلیغاتی یکی از بهترین راه های معرفی یک کسب و کار است که به سه روش انجام می شود:

1- تیزر رئال

2- تیزر انیمیشن

3- تیزر انیمیشن رئال

تیزر رئال چیست؟

در واقع تیزر تبلیغاتی Real مجموعه ای از تبلیغات واقعی و تلویزیونی است که تمامی تبلیغات محصول را به صورت واقعی (محیط واقعی و شخصیت های واقعی) انجام می دهد. به عبارت دیگر تیزرهای تبلیغاتی Real یکی از رایج ترین و پرکاربردترین تیزرهای تبلیغاتی هستند که قدرت و تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارند. اما هنگام تولید یک تیزر واقعی، به ویژگی هایی نیاز دارید که تهیه آن زمان بر باشد. نکته مهم این است که تاثیر تیزرهای تبلیغاتی Real بر روی مخاطب و مشتریان به عوامل مختلفی بستگی دارد.

که شامل:

کیفیت تولید تیزر تبلیغاتی

بازیگرانی که در آنها بازی می کنند

نحوه کار و کارگردانی یک تیزر رئال

مزیت تیزر رئال :

تیزر رئال یکی از واقعی ترین تبلیغات است. یکی از ویژگی های مشترک آن با سایر تیزرها این است که داستان و فیلمنامه ای مانند یک فیلم کوتاه دارد و تنها هدف آن رساندن پیام به مخاطب است. تیزرهای تبلیغاتی رئال در قالب انیمیشن رئال و واقعی وجود دارد.

ویژگی های تیزرهای تبلیغاتی Real

هر یک از دو نوع تیزر تبلیغاتی رئال مزایا و ویژگی های خاص خود را دارند. هر کدام از آنها برای مخاطب خاصی تهیه و ارائه شده است. یکی از بارزترین ویژگی های Real Teaser این است که افراد بدون هیچ جلوه خاصی جلوی دوربین می ایستند و به خوبی بازی می کنند. یکی دیگر از ویژگی های رئال تیزر این است که افراد زیادی در تولید این نوع تیزر مشارکت و هماهنگی دارند. آنها به صورت گروهی کار می کنند، بنابراین هزینه یک تیزر واقعی بیشتر از انواع دیگر تیزرهای تبلیغاتی است.

تیزر رئال در سه مرحله ساخته می شود:

پیش تولید، تولید و پس از تولید

هر کدام از این مراحل اصول و برنامه های خاص خود را دارند. اما علاوه بر موارد فوق، برخی از اصول با آنها مشترک است. تیزرهای رئال می توانند تاثیر مثبتی بر روی مخاطب بگذارند، اگر هدف خاص خود را شناسایی کرده و دنبال کنند. باید متناسب با نیاز و خواسته مخاطب با بالاترین کیفیت تبلیغ کند و توجه مخاطب را به خود جلب کند.

مراحل ساخت یک تیزر رئال :

تیزرهای تبلیغاتی به خصوص تیزرهای رئال قدرت تاثیرگذاری بالایی بر روی مخاطب دارند. به همین دلیل رای آنها به عنوان حالت استاندارد انتخاب شده است. مدت زمان پخش تیزر رئال باید بین 15 تا 50 ثانیه باشد که در این صورت کیفیت تیزر حفظ می شود. قابل ذکر است که عوامل و موارد زیادی در ساخت تیزر واقعی و ارتقای کیفیت آن نقش دارند.

که شامل :

  • ابتدا باید اهداف و نیازهای مشتریان و مخاطبان را شناسایی کنید و ایده های خلاقانه و متفکرانه ای در آن زمینه ارائه دهید.
  • ایجاد سناریوی گویا مخصوصا برای گروه تولیدی و همچنین اطلاع رسانی به مشتری
  • از عوامل و افراد مجرب و حرفه ای در پشت صحنه استفاده کنید. مانند کارگردان، فیلمبردار، طراح صحنه و لباس، صدابردار و …
  • تصحیح رنگ مربوط به تمامی قسمت های آن و همچنین توجه به آیتم های گرافیکی
  • ساخت موسیقی متناسب با یک تیزر واقعی

تیزر تبلیغاتی انیمیشن

این نوع تیزرها ترکیبی از دو نوع رئال و انیمیشن هستند، یعنی افراد واقعی را با تصاویر متحرک ترکیب می کنند یا شخصیت های کارتونی را در محیطی واقعی قرار می دهند.

هدف از انیمیشن در تبلیغات چیست؟

انیمیشن می تواند جوهره برند شما را به تصویر بکشد و دقیقاً آنچه را که می خواهید مخاطبان محصول یا خدمات شما را درک کنند را بیان کند. انیمیشن تبلیغاتی عموماً شامل ویدیوهای کوتاهی است که به طور واضح و سریع با هم ارتباط برقرار می کنند و اطلاعات را به روشی خلاقانه برای به یاد ماندنی بودن منتقل می کنند.

انیمیشن چگونه در تبلیغات و بازاریابی کمک می کند؟

با استفاده از انیمیشن، می توانید یک ویدیوی جاودانه ایجاد کنید که می تواند در مراحل مختلف استراتژی کسب و کار شما بازنشر شود، به علاوه، کمپین های متحرک شما بیشتر در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند و بسیار فراتر از مخاطبان اولیه کمپین بازاریابی شما هستند!

انیمیشن در بازاریابی به چه معناست؟

بازاریابی انیمیشن اساساً زیر شاخه ای از بازاریابی ویدیویی است که از چندین نوع مختلف محتوای متحرک تشکیل شده است. مانند بازاریابی ویدئویی، هدف آن انتقال ایده ها و مفاهیم به مخاطبان، همراه با افزایش ترافیک و فروش برای کسب و کارها است.

چگونه یک انیمیشن تبلیغاتی بسازید؟

مراحل زیر شما را راهنمایی می کند که ایده خود را برای یک ویدیوی بازاریابی متحرک دریافت کنید و آن را به یک قطعه تمام شده تبدیل کنید که آماده تبلیغ است.

مرحله 1: برنامه داشته باشید. 

مرحله 2: یک فیلمنامه و استوری بورد بسازید. 

مرحله 3: ویدیوی متحرک خود را ایجاد کنید. 

مرحله 4: ویدیوی خود را تبلیغ کنید. 

مرحله 5: همه چیز را ردیابی کنید.

هدف از انیمیشن چیست؟

بیشترین کاربرد انیمیشن برای سرگرمی است. از انیمیشن در تلویزیون، تلفن های شما و در سراسر اینترنت استفاده می شود. در تلویزیون، انیمیشن بیشتر برای سرگرم کردن کودکان استفاده می شود، زیرا به آنها چیزی برای خندیدن می دهد و آنها را برای مدت طولانی سرگرم می کند.

انیمیشن چه تاثیری بر مخاطب دارد؟

مردم تمایل دارند که بازیگران را دوست نداشته باشند، بنابراین برخی مطالعات نشان داده است که بیشتر به انیمیشن علاقه مند هستند. علاوه بر این، استفاده از یک شخصیت متحرک به احتمال زیاد بیننده را جذب می کند. شخصیت های متحرک به بیان داستان در یک ویدیو کمک می کنند.

نویسنده : تیم تولید محتوای آقاموشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *